Z PIERŚĆCEM 2:1 !

Dwa zwycięstwa młodzieży (oba walkowerem) oraz porażka seniorów - tak zakończyła się "sobota z Pierśćcem".

Ani trampkarze, ani juniorzy nie dokończyli swoich zmagań Goście przyjechali w mocno okrojonych składach i nie dokończyli zawodów w regulaminowych składach (min. 7 zawodników). Mecze zakończyły się przy stanie 23:0 dla trampkarzy z Hażlacha oraz 3:0 dla naszych juniorów (walkower).

Niestety nie dali rady przeciwnikom nasi seniorzy, którzy mimo prowadzenia do przerwy 1:0, przegrali spotkanie tracąc drugą bramkę w doliczonym czasie.

Obecnie nasi trampkarze zajmują z kompletem punktów zajmują 4 lokatę tracąc do lidera 3 punkty (jeden mecz mniej rozegrany). Juniorzy natomiast liderują, również bez straty punktu, mając tyle samo punktów co Morcinek Kaczyce, ale lepszy stosunek bramkowy.

Nasi seniorzy natomiast, pozostając bez zdobyczy punktowej, wyprzedzają tylko KS Brzezówka, która rozegrała jeden mecz ligowy mniej, tylko mniejszą różnica ujemną bramek.