OBÓZ SPORTOWY OSTROWO 2017 ZA NAMI !!!

Wpisując się w obraną strategię wspierania oraz upowszechniania i promocji sportu wśród młodzieży Ludowy Klub Sportowy Victoria Hażlach, przy olbrzymim wsparciu Fundacji PKO Banku Polskiego, Urzędu Gminy w Hażlachu  oraz rodziców, po raz trzeci zorganizował Obóz Sportowy dla swoich zawodników drużyn trampkarzy i juniorów.

Tym razem nasze drużyny udały się do ośrodka GimOstrowo w Ostrowie, blisko złocistych plaż Bałtyku. Codzienne zajęcia sportowe, wspólna integracja przy ognisku, pogadanki edukacyjne oraz czas spędzony na plaży wniosły nowego ducha w drużyny, pozwoliły podnieść poziom sportowy zawodników, a przede wszystkim zintegrowały ich wokół wspólnych celów i zamierzeń. Kulminacją okazały się 4 Plażowe Mistrzostwa Budowniczych, gdzie dzięki zaangażoawniu naszych sportowców udało się ustanowić nowy rekord Polski w wysokości budowli z piasku, o czym można dowiedzieć się z filmiku:.

Za pośrednictwem naszej stronki pragniemy podziękować wszystkim, którzy wsparli nasz projekt; Fundacji PKO Banku Polskiego, Wójtowi Gminy Hażlach oraz rodzicom zawodników.

Za rok plany mamy przynajmniej tak samo ambitne.

Powiązana galeria: