NOWY SEZON, NOWE TWARZE !!!

Kamil Wrona (Ustroń Nierodzim), Szymon Zrąbkowski (Strazak Dębowiec), Samuel Kastinger(Strażak Dębowiec), Patryk Worek(KS Brzezówka),  Daniel Parai (Republika Czeska SK Stonawa). Do tego powrót Gracjana Kastingera. To nowe, czasem stare, twarze w drużynie seniorów. Dodajmy do tego Michała Volkmera(zawodnik wolny), Miłosza Macha (TS 1909 Piast Cieszyn) oraz pozyskanych już na stałe (po wypożyczeniach): Dawida Ziębę oraz Sebastiana Chmiela (obaj Tempo Puńców), Bartłomieja Michałka (KS Brzezówka), Marka Partykę (Spójnia Zebrzydowice) w drużynie juniorów. Oto zdobycze LKS Victorii Hażlach przed nowym sezonem 2017/2018.

Ze strat należy wymienić nie podejmujących treningów; Andrzeja Pisiuta, Andrzeja Pońcżę (życzymy wszystkiego dobrego) oraz odchodzącego do TS 1909 Piast Cieszyn Krystiana Ziębę.

Wszystko to wpisuje się w politykę transferową obecnego Zarządu naszego Klubu. Cele postawione sobie na początku kadencji, a więc awans drużyn młodziezowych do 3 ligi wojewódzkiej, a także upragniony powrót do A-Klasy drużyny seniorów, sa realizowane konsekwentnie i cierpliwie, ale przede wszystkim  wielotorowo. Marzy nam się ich osiągnięcie juz w najbliższym sezonie. I szczerze wierzymy, że są w naszym zasięgu.Liczymy oczywiście równiez na wsparcie naszych kibiców. Jednocześnie staramy się pozyskać nowych sponsorów, oraz poszukiwać środki z różnych żródeł zewnętrznych.

NIstety coraz gorzej wygląda sprawa działacy klubnowych. Kolejne rezygnacje Członków Zarządu powoduje, że wcześniejsze wybory do Zarządu Klubu stają się coraz bardziej realne. Z tego miejsca zapraszamy wszystkich, którym los Victorii Hażlach leży na sercu, do pracy na rzecz naszego Klubu. W tej chwili pozostała nas realnie sióedemka, z czego czwórka to kobiety.

Jeszcze Victoria nie zginęła, póki My żyjemy...