JUNIORZY MISTRZAMI !!!

Dzięki wyjazdowemu zwycięstwu nad drugą drużyną juniorów TS PIAST 1909 Cieszyn 19 maja nasi juniorzy zapewnili sobie tytuł MISTRZÓW IV Ligi Wojewódzkiej Juniorów, a tym samym promocję do wyższej klasy rozgrywkowej.

Dzięki zaangażowaniu wielu osób w pracę wokół drużyny oraz pracy samych zawodników na treningach, nie całe dwa lata po reaktywacji zespołu juniorów, możemy śmiało powiedzieć, że nie ma w tej chwili lepszej młodzieżowej ekipy w tej kategorii wiekowej w Gminie Hażlach.

Z tego miejsca obecny Zarząd LKS Victoria Hażlach dziękuje przede wszystkim wszystkim osobom, które rozpoczęły ten projekt: Panu Piotrowi Walęciakowi, który jest Ojcem  Chrzestnym tej ekipy, Całemu Zarządowi poprzedniej kadencji, a także zawodnikom za obdarzenie zaufaniem osób kierujących Klubem.

Jednak największe słowa uznania należą się trenerowi juniorów, Panu Tadeuszowi Nowackiemu, który jest architektem oraz twórcą tego zespołu.

Jeszcze raz wielkie gratulacje oraz życzenia dalszych sukcesów dla wszystkich zawodników drużyny juniorów !!!