VICTORIA CIĘ POTRZEBUJE !!!

Już w niedzielę 22 kwietnia 2018 roku w Szkole Podstawowej im. Trzech Braci w Hażlachu odbędzie się Nadzwyczajne Walne Zebranie Sprawozdawczo - Wyborcze członków LKS Victoria Hażlach.

To w niedzielę zdecydujemy, czy nasz Klub będzie dalej istniał. Przez ostatnie półtora roku zaszły w nim spore zmiany. Mamy 3 pełnoprawne druzyny młodzieżowe, które prężnie się rozwijają pod okiem fachowców z najwyższej półki. Dryżyny juniorów i trampkarzy pewnie zmieżają po awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Drużyna seniorów w koncu odbiła          się od dna. Niestety w tej chwili brakuje w naszym Klubie rąk do pracy. Bez nich Klub nie może funkcjonować.            Według statutu potrzebuje minimum pięciu Członków  Zarządu oraz trzech Komisji Rewizyjnej. Dodatkowo potrzebą chwili są kierownicy we wszystkich naszych drużynach. Bez tego Klub upadnie. Dlatego apelujemy do wszystkich, którym jego dobro leży na sercu, którzy doceniają to, że dzieci i młodzież z naszej wsi mogą zarażać się sportem, do rodziców tych dzieci:

POMÓŻCIE !!!

Nie bądźcie obojętni na los organizacji, która zrzesza najliczniejszą grupę najmłodszych w naszym sołectwie.

Nie dajmy Victorii umrzeć przez naszą obojętność !!!

Z poważaniem, Członkowie Zarządu, którzy trwają.